Elektrikář
Partner in Pet Food CZ s.r.o.
Veselí nad Lužnicí
před 2 dny
source : Hitprace

Náplň práce : - zabezpečení plynulého chodu výrobních strojů- analýza poruchy a její následné odstranění- preventivní údržba elektrických částí- spolupráce s ostatními odděleními ve výrobě- práce s mechanickými, hydraulickými a pneumatickými součástmi elektrických a elektronických systémůPožadujeme : - středoškolské vzdělání s výučním listem v oboru elektro slaboproud- kvalifikace dle vyhlášky č.

50 / 1978 Sb. 6- schopnost pracovat samostatně- zodpovědný přístup k práci- uživatelská znalost PCNabízíme : - zaměstnání na hlavní pracovní poměr - 4 týdny dovolené, možnost čerpání dodatkové dovolené- prémie za docházku- pitný režim, pracovní oděv- stravenky- příspěvek na penzijní připojištění- zaměstnanecká sleva na zboží- odměny při pracovním, životním jubileuKontakt : telefonicky, e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost