Obalový specialista - Graduate
Nestlé Česko
Olomouc, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Popis pozice

NESTLÉ GRADUATE PROGRAMChcete zužitkovat své znalosti a zkušenosti získané ve škole? Chcete odstartovat svou kariéru v největší potravinářské společnosti na světě?

Pokud ano, tak program Nestlé Graduate je právě pro Vás.Nestlé Graduate Program je dvouletý program, při kterém si vyzkoušíte několik různých pozic ve výrobě.

Naučíte se vést lidi a jednou z Vás může být ideální a schopný manažer v naší společnosti. Graduate program je určený pro absolventy vysokých škol do 2 let od ukončení studia.

Po ukončení Graduate programu získá absolvent místo obalového specialisty.Nástup umožňujeme ihned po ukončení státních závěrečných zkoušek, případně i dříve formou Trainee programu (poloviční úvazek).

Můžete si tak zajistit pracovní místo v největší potravinářské společnosti na světě ihned po ukončení vysoké školy.### NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

 • dbát na používání obalů v souladu s nařízeními a předpisy (dle evropské legislativy i politiky Nestlé)- navrhovat obalová řešení (taky, aby byla zachována funkčnost obolu v rámci výroby i následné logistiky)- vytvářet a spravovat obalové specifikace (práce v SAPu) a sestavovat a spravovat informace o obalových materiálech- participovat při výrobních zkouškách a následně sestavovat a spravovat základní data o výrobcích- sestavovat seznam obalů a určovat spotřebu materiálů v recepturách- zabezpečovat informace nutné pro hospodaření s odpady z obalů- pracovat s obaly i po marketingové stránce- Místo výkonu práce výrobní závody Nestlé v Česku a na Slovensku (Zora tam to voní čokoládou;
 • Sfinx tady se setkáte s mistry na výrobu želé medvídků; Krupka tady ochutnáte nejlepší veggie burgery; Carpathia tady pracujeme na dehydratovaných výrobcích, třeba polévkách, s chutí jako od maminky)Nezaujalo Vás to?

  Hledejte další zajímavé pozice na www.karieravnestle.cz Zaujalo Vás to? Čtěte dál!### HODÍTE SE K NÁM, POKUD : - jste vystudoval / a VŠ potravinářského, technologického, chemického či chemicko-technologického směru (zaujme nás i pokud jste vystudoval / a obor zaměřený na průmyslový nebo produktový design či strojírenství) - máte prostorovou představivost a dokážete přemýšlet v prostoru- anglický jazyk zvládáte na komunikativní úrovni (slovem i písmem)- nemáte problem s prací na PC (ovládáte například MS Excel, Word)- máte chuť řešit méně či více komplikované úkoly a nepřestanete, dokud nedojdete ke kýženému cíli- jste týmový hráč (protože my v Nestlé jsme jako jedna velká rodina)### CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  Ihned po nástupu do hlavního pracovního poměru : - 25 dní dovolené- Roční bonus ve výši 10% roční mzdy- Příspěvek na dětskou výživu ve výši až 6 000 Kč- Možnost nákupu výrobků Nestlé za zvýhodněnou cenu- Stravování za dotovanou cenu, nápoje na pracovišti zdarma- Odměna dárcům krve až 4 000 Kč- Podpora vzdělávacích aktivit, příspěvek na sportovní aktivity především ale fajn kolektiv a práci tam, kde se toho od svých kolegů hodně naučíte!Po ukončení zkušební doby v hlavním pracovním poměru (dle stanovených pravidel) : - Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění až 1 050 Kč- Sociální výpomoc pro překlenutí tíživé situace či pro mimořádné závažné případy až 20 000 KčDalší výhody zaměstnanců na hlavní pracovní poměr : - Body pro nákup volnočasových aktivit v programu Benefit Plus 4 800 Kč ročně + příspěvek na dítě 600 Kč ročně- Návratné bezúročné půjčky až do výše 40 000 Kč- Odměna k pracovnímu a životnímu jubileu až 24 500 Kč- Slevy a nabídky jiných společností speciální akce pro Nestlé připravili např.

  mobilní operátoři, finanční instituce či prodejci automobilu## Benefits- Bonusy / prémie- Příspěvek na dovolenou- Mobilní telefon- Sleva na firemní výrobky / služby- Notebook- Příspěvek na penzijní / životní připojištění- Flexibilní začátek / konec pracovní doby- Dovolená 5 týdnů- Firemní rekreační zařízení- Vzdělávací kurzy, školení- Závodní stravování- Kafetérie- Občerstvení na pracovišti- Příspěvek na sport / kulturu / volný čas- Příspěvek na vzdělání- Zvýhodněné půjčky zaměstnancům- Zdravotní volno / sickdays- Možnost občasné práce z domova- Firemní akce

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost