Fajn práce ve výrobě, až 37.000 Kč, bonus 20.000 Kč #A1J3O
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Jihlava, Czech Republic
před 15 hodinami
source : Hitprace

Náplň práce : Hledáte stabilní zaměstnání v moderní firmě a orientujete se ve výkresové dokumentaci? Chcete mít možnost kariérního postupu a vysokého výdělku, náborový příspěvek 20.

000 Kč, permanentky do bazénu, sauny.., penzijní připojištění a další lákavé benefity? Pak se nám určitě ozvěte, hledáme šikovné operátory / ky cnc strojů.

Práce je vhodná pro muže i ženy. Nepožadujeme praxi na cnc strojích, vše Vás rádi naučíme! Nástup je přímo do KMENOVÉHO stavu společnosti, nejedná se o agenturní zaměstnávání.

případě zájmu máme i výrobní pozice přímo v Jihlavě!Náplň práce : - zpracovávání plechových dílů dle zakázek- obsluha plně automatizovaných lisů (ne programování)- osazování strojů děrovacími a ohraňovacími nástrojiMísto výkonu práce : Pelhřimov (nebo Jihlava)Nabízíme : - nástupní mzdu 30-31.

000 Kč s následným růstem až na 37.000 Kč dle šikovnosti a praxe- náborový příspěvek 20.000 Kč navíc- stravenkový paušál, závodní stravování ve firmě- 5 týdnů dovolené- permanentky na volnočasové aktivity (bazén, sauna, masáže, fitness centrum)- penzijní připojištění - nástup přímo do kmenového stavu společnostiPožadujeme : - vyučení v tech.

oboru nebo praxi v oboru- orientaci ve výkresové dokumentaci, zkušenost s měřidly- základní znalost práce s počítačem- ochotu pracovat ve třísměnném provozu (volné víkendy)- pro výrobní pozice v Jihlavě není třeba vyučení v tech.

oboru ani praxe se čtením výkresů

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost