Referent/ka společné státní správy a samosprávy
Ministerstvo vnitra
Brno, Česká republika
před 13 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Ministerstvo vnitra .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita : Hněvkovského 30 / 65, Brno 17 (Brno), 61700
  • Přidáno : 9.4.2019
  • Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti :

    Ministerstvo vnitra ČR, odbor azylové a migrační politiky, hledá uchazeče na pracovní pozici

    referent společné státní správy a samosprávy

    Nabídku se strukturovaným životopisem je možné zaslat nejpozději do 23. 4. 2019 na e-mailovou adresu opmbrno mvcr.cz, jako předmět uveďte "přijímací řízení".

    Na nabídky zaslané po tomto datu nebude brán zřetel. Vyrozumění obdrží pouze uchazeči, kteří budou pozváni k ústnímu pohovoru.

    Nástup možný od 1. 6. 2019

    Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou se 3 měsíční zkušební dobou. Reálná perspektiva přijetí do služebního poměru.

    Náplň práce :

    vedení správních řízení dle zákona č. 326 / 1999 Sb., ve znění pozdějších předpisů,

    příprava podkladů pro vydání rozhodnutí a další s tím spojené administrativní činnosti související s pobytem cizinců na území České republiky,

    komunikace s dalšími orgány státní správy

    Místo výkonu práce : Brno

    Kvalifikační požadavky : VŠ vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu, nejlépe v oblasti práva

    Další předpoklady :

    schopnost samostatné i týmové práce, schopnost samostatného logického, analytického

    a systematického myšlení, rozhodnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k řešení problémů,

    velmi dobrá uživatelská znalost práce s PC (MS Office, ASPI),

    trestní a morální bezúhonnost,

    znalost správního řízení výhodou,

    státní občanství ČR podmínkou.

  • Platové zařazení : podle nařízení vlády č. 304 / 2014, o platových poměrech státních zaměstnanců, ve znění pozdějších předpisů;
  • 12. platová třída, osobní příplatek podle dosahovaných výsledků.

    Požadované doklady :

    strukturovaný životopis,

    před nástupem doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání,

    před nástupem výpis z rejstříku trestů ne starší třech měsíců.

    Vyžadované vzdělání : Vysokoškolské

    Hrubá mzda : 23 630 Kč

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

    AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFacebookShare to TwitterTwitterShare to MoreAddThis