Opravář s vyhl. 50! Nástup ihned!
Orienta Czech s.r.o.
Příbor, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou a kompletací audio produktů luxusních značek, hledáme šikovného OPRAVÁŘE. Jaké má opravář úkoly?

 • průběžně opravuje / analyzuje výrobky - hledá kořenové příčiny vadných výrobků a následně navrhuje krátkodobé i dlouhodobé nápravné opatření - provádí evidenci provedených oprav do interních systému - provádí včasný pohyb materiálů jak v systému, tak i fyzicky - je členem výrobních porad a předává reportPožadujeme : - SOU strojní, nebo elektro zaměření - platnou vyhlášku 50 / 78 Sb.
 • 5, popř. 6 - ochotu práce ve 3směnném provoze - pečlivost a spolehlivost - týmovou spolupráci Místo výkonu práce : KopřivniceNabízíme : - mzdu 25.

  600 - 30.000 Kč - nadstandartní příplatky za směnný provoz - příspěvek na stravování - 25 dnů dovolené - kariérní růst - přátelský kolektiv - moderní a čisté pracovní prostředí (bez prachu, hluku a špíny) - možnost přestupu do kmenového stavu společnosti - NÁSTUP IHNED! Vzdělání : vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost