Asistentka/asistent prodeje Praha Štěrboholy
LÁTKY MRÁZ s.r.o.
Praha-Cholupice, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Jsou látky nebo galanterie blízké vašemu srdci? Je komunikace a ochota poradit ostatním to, co vás baví? Je pro vás důležitá práce v milém kolektivu a v příjemném pracovním prostředí?

Naše největší a nejnovější prodejna s 600m2 prodejní plochy, ohromným výběrem látek i galanterie čeká jen na vás....Požadujeme : * chuť učit se novým věcem a pracovat na sobě* zodpovědný přístup k práci, k týmu i společnosti* schopnost poradit zákazníkům s ochotou a milým úsměvem* pozitivní vztah k látkám, galanterii a všemu co s tím souvisí* znalost sortimentu textil - galanterie výhodouNabízíme : * zajímavé platové ohodnocení včetně podílu na obratu prodejny* příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu* zaměstnanecké slevy na nákup látek a galanterie* pracovní volno nad rámec dovolené* práce v přátelském a milém prostředíVzdělání : Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost