INŽENÝR KVALITY
AC Jobs
Brno
před 5 dny

Chtěl byste si najít novou práci na pozici INŽENÝR KVALITY v Brně u zaměstnavatele, který pečuje o své zaměstnance? Baví Vás plánování a vedení dokumentace?

Orientujete se v ISO normách? Máte technické vzdělání a praxi v oblasti kvality? Hovoříte anglicky a máte zkušenosti s audity?

Tak nečekejte a zašlete mi váš životopis! Výrobní společnost hledá nové kandidáty na pozici : INŽENÝR KVALITY (30 - 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Spolupráce při řízení a provádění plánování jakosti produktů
  • Podílení se na schvalování produktů do výroby
  • Vedení záznamů a systémové dokumentace
  • Používání statistických metod
  • Provádění auditů kvality
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost 8D reportů, Six Sigma, FMEA, APQP a PPAP
  • Znalost norem ISO 9001 a ISO / TS 16949
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Kurzy angličtiny
  • Kafeterie
  • Požádat