GRAFIK
Komunikační agentura CZECH PROMOTION group, s.r.o.
Praha 5, Smíchov, CZ
před 8 dny

Jste kreativní? Umíte implementovat trendy v oblasti grafiky a designu do celofiremních konceptů? Možná hledáme právě Vás

Náplň práce :

  • tvorba vizuálů kampaní a mediální propagace
  • tvorba prodejních a promo katalogů
  • sledování trendů v grafické oblasti a jejich implementace do tvorby společnosti
  • tvorba design obalů u produktů
  • Požadujeme :

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • praxe v oboru alespoň 3 roky podmínkou
  • výborná znalost Adobe CS6 (InDesign, Photoshop, Illustrator, After Effects )
  • kreativní cítění
  • Pečlivost a zodpovědnost (dodržování domluvených termínů)
  • týmový duch
  • cit pro český jazyk v psaném textu
  • znalost cizího jazyka výhodou
  • uživatelská znalost MS Office (MS Word, MS Excel)
  • Nabízíme :

  • práci v zaměstnaneckém poměru (nehledáme zájemce o externí spolupráci)
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí a jedinečným postavením na trhu
  • kreativní práci s vysokou dávkou samostatnosti a vlastní odpovědnosti
  • práci v dynamickém prostředí firmy s mezinárodním přesahem
  • další zaměstnanecké benefity
  • nástup ihned
  • pracovní smlouvu na dobu určitou jako zástup za MD a RD s možností prodloužení.
  • Máte-li o pozici zájem, zašlete nám prosím společně s Vaším životopisem také ukázky portfolia grafických prací : 1x leták, 1x plakát, 1x ukázka z katalogu, 2-

    3x ukázky kreativní tvorby) na mail paní Evy Drozenové : eva promotion.cz.