Customer Service Clerk
DHL International GmbH
Nepřevázka, Czech Republic
před 1 dnem

Chcete konečně pracovat v klidném prostředí s jistotou dlouhodobé spolupráce?

Máte zájem o logistiku a baví Vás administrativa? Jste pečlivý / á a rád / a komunikujete? Pak možná hledáme právě Vás! V současné době hledáme do naší pobočky v Nepřevázce nového kolegu / kolegyni na pozici Customer Service Clerk.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE :

  • Řešit reklamace ze stran zákazníků, dodavatelů, dopravců, disponentů
  • Aktivně se podílet na podpoře disponentů při realizaci přeprav
  • Aktivně komunikovat se zákazníkem v německém a anglickém jazyce
  • Aktivně řešit všechny požadavky a potřeby zákazníka
  • Aktivně a operativně řešit nestandardní situace
  • POŽADUJEME :

  • Středoškolské vzdělání / VŠ výhodou
  • Výbornou znalost německého jazyka
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti z prostředí transportu výhodou
  • Znalost práce na PC uživatelsky (MS Excel)
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Odolnost vůči stresu
  • Organizace práce - dle priorit
  • Odpovědnost, spolehlivost, pečlivost
  • NABÍZÍME :

    Stravenky v hodnotě 70,-Kč, které jsou plně hrazené zaměstnavatelem

    25 dní dovolené

    Prima partu, bezpečné a čisté prostředí

    Balíček zaměstnaneckých výhod - CAFETERIA

    Multisport kartu

    Levnější tarify od operátorů O2 a T-Mobile

    Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní pojištění

    Pojištění zdarma pro případ, že při práci způsobíte škodu

    a spousty dalších benefitů..

    Tomáš Bureš

    Recruiter / specialista náboru

    mobil : +420 725 627 251

    email : tomas.bures dhl.com