Specialista/specialistka pojištění
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Olomouc, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Pracoviště : tř. Kosmonautů č.p. 1288 / 1, Olomouc.Životopis zašlete do 20.8.2020 POUZE na e-mailovou adresu vlastislav.krnos obchod.

csobpoj.cz. Vybraní uchazeči budou průběžně kontaktováni a pozváni k osobnímu pohovoru. V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit.

Hledám kolegu do týmu na pozici " Specialista pojištění pro oblast Olomouc a okolí "Co Vám nabízíme?- Počáteční podporu 500 000,- během prvního roku nad rámec provizí.

 • Prestižní benefity pro nejlepší.- Komplexní proškolení v produktové oblasti.- Zázemí kanceláře pro jednání s klienty.- Flexibilní pracovní doba / možnost home office.
 • Kvalitní pracovní tým, podpora manažera obchodní skupiny a kolegů v týmu.- Možnost kariérního růstu jako specialista i jako manažer.
 • Zázemí největší finanční skupiny v ČR.- Práce s klienty ČSOB skupiny.Co bude Vaší náplní práce?- Jednání s klienty a nabídka portfolia ČSOB.
 • Péče o stávající klienty a vyhledávání nových obchodních příležitostí.- Běžná administrativa spojená s péčí o klientské portfolio.
 • pravidelné vzdělávání se - zajištěné ze strany společnosti.Koho hledáme?- Zkušeného kolegu s obchodní praxí v pojišťovnictví.
 • Máte přirozené komunikační dovednosti, asertivní vystupování, umíte naslouchat i argumentovat.- Máte min. SŠ vzdělání s maturitou a trestní bezúhonnost.
 • Životopis zašlete do 20.8.2020 na e-mailovou adresu vlastislav.krnos obchod.csobpoj.cz. Vybraní uchazeči budou průběžně kontaktováni a pozváni k osobnímu pohovoru.
 • případě dotazů se na mě neváhejte obrátit.Kontakt : Ing. Vlastislav KrnošŘeditel agentury Olomoucmobil : +420 725 383 458e-mail : vlastislav.krnos obchod.csobpoj.cz

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost