Haló! Haló! Mekáč v Děčíně hledá nové posily!
McDonald's
Děčín, CZ
před 2 dny
source : Welcome to the Jungle

Kdo jsme : Hledáte práci, která rozhodně nebude každý den stejná? Přidejte se do naší mekáčské rodiny v Děčíně. Práce je u nás každý den jiná a kolektiv velmi pestrý (věkově i zájmy), takže se určitě nebudete nudit.

Ideální kandidát / ka : Pokud si rád / a ráno přispíte, pak hledáme právě Vás. Nástup na směnu je zpravidla od 8 : 00 (9 : 00 / 10 : 00) hodin.

Všechny směny nejsou pouze RANNÍ.Práce je 8 hodin denně, 5 směn za týden, většinou od pondělí do pátku. A protože máme otevřeno i o víkendu, některé směny budou v sobotu i neděli.

Přesné rozvržení domluvíme vždy na měsíc dopředu, takže nemějte strach, že byste třeba zapomněl / a přijít.Naučíme Vás připravovat hambáče a obsluhovat všechny stroje v kuchyni.

Ukážeme Vám, jak pracovat v týmu a až se na to budete cítit, vrhneme se na pokladnu a obsluhu zákazníků. A protože máme rádi čisto a uklizeno, proběhne i malá seznamovačka s mopem, hadrem a koštětem.

Co Vám nabízíme : * nástupní mzdu 124 Kč / h* pracovní smlouvu* příplatek 10% za práci o víkendu* příplatek 100% za práci ve svátek* další navýšení mzdy po 3 měsících* možnost kariérního růstu až 195 Kč / h a tím to rozhodně nekončí!* možnost flexibilního plánování směn* 50% slevu na stravování* Benefit kartu, na které krom slevy do Mekáče najdete i nejrůznější slevy u našich partnerů* fajn práci u zaměstnavatele, který s Vámi počítá dlouhodobě* skvělou partu lidí### Co očekáváme : * schopnost pracovat od 8 : 00 (9 : 00 / 10 : 00) hodin, vždy po 8 hodinách od PO do PÁ (občas i víkend)* chuť učit se novým věcem* spolehlivost a zodpovědný přístup### Máš další otázky?

Zavolejte nám ve všedních dnech 7 : 00 - 17 : 00 hodin na číslo : 720 032 080.## Benefits- Bonusy / prémie- Sleva na firemní výrobky / služby- Vzdělávací kurzy, školení- Závodní stravování- Občerstvení na pracovišti

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost