Skladník
La Lorraine Bakery Group
Kladno (République tchèque)
před 3 dny

Hledáme posilu do našeho Technického oddělení do skladu náhradních dílů údržby na pozici Skladník .

Popis pozice :

  • manipulace s balíky a náhradními díly (rudlem nebo paletovým vozíkem) - přesun do skladu
  • příjem a zaskladnění náhradních dílů a materiálů údržby
  • práce na PC : evidence náhradních dílů a materiálu údržby
  • evidence dodacích listů, kontrola správnosti a kompletace s fakturami
  • koordinace fyzických inventur skladu
  • reporting
  • kontrola čistoty ve skladu
  • práce na stálou ranní směnu od PO PÁ, 7-15h
  • Požadujeme :

  • ÚSO / SO vzdělání ideálně technického směru
  • praxi ve skladu min 2 roky a průkaz řidiče VZV výhodou
  • uživatelskou znalost práce na PC MS Office, Outlook
  • schopnost pracovat rychle a samostatně
  • pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost
  • týmového ducha a zájem učit se nové
  • Nabízíme :

  • nástup ihned nebo dohodou
  • pracoviště v Kladně
  • plat odpovídající zkušenostem a dovednostem
  • zajímavé portfolio benefitů (mobil, příspěvek na stravné, dovolená navíc, dotované stravování ve vlastní kantýně, denně pečivo zdarma, příspěvek na penzijko)
  • příležitost pracovat ve stabilní a silné mezinárodní společnosti
  • přátelský tým a moderní prostředí
  • po šestiměsíčním zapracování smlouvu na dobu neurčitou
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.