Technik údržby
BILLANC PARTNERS - outsourcing services, s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU : Vinohradská č.p. 29 / 93, Vinohrady, 120 00 Praha 2KONTAKT : Markéta Vaňková, tel. : 777219218, e-mail : prague billancpartners.

comPopis práce : Kompletní údržba strojů a zařízení v celém provozu prádelnyZajištění chodu prádelny, řešení technických problémůDiagnostika mechanických a elektrických závad a jejich zdrojůZajištění oprav strojů a zařízeníNastavení a seřízení strojů a zařízeníKontrola stavu strojů a zařízeníPožadujeme : Zkušenosti na pozici údržbáře - elektrikářeSchopnost samostatně diagnostikovat závady strojů a zařízeníSOU nebo SŠ vzdělání v oboru elektrotechnikaOsvědčení dle vyhlášky č.

50 o odborné způsobilosti v elektrotechniceZkouška o obsluze kotlů IV. třídyManuální zručnostSamostatnost a zodpovědný přístupFlexibilituPečlivostNabízíme : Zázemí silné a stabilní společnosti - jistota dlouhodobé spoluprácePráci v příjemném pracovním kolektivuZajímavé finanční ohodnocení5 týdnů dovolenéZávodní stravování na pracovištiZAM VÝHODY : 5 týdnů dovolené.

Závodní stravování na pracovišti.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost