LÉKAŘ/KA - ODDĚLENÍ RDG
Klatovská nemocnice, a.s.
Klatovy, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

LÉKAŘ / KA - ODDĚLENÍ RDG, VŠ, příp. specializace v daném oboru, organizační a komunikační schopnosti a dovednosti, bezúhonnost dle zákona č.

95 / 2004 Sb., samostatnost, spolehlivost, časová flexibilitaNABÍZÍME : práce v příjemném kolektivu, možnost dalšího profesního rozvoje, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na PPMZDA : dle dosažené praxeK přihlášce přiložte profesní životopis, doklady o dosaženém vzdělání, příp.

hodnocení z předchozích pracovišť, výpis z tr. rejstříku (ne starší 3 měsíce), souhlas v souvislosti se zákonem o ochraně osobních údajů.

Přihlášky spolu s ostatními dokumenty zašlete poštou na adresu : Klatovská nemocnice, a. s., Plzeňská 569, 339 38 Klatovy

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost