Advokátní kancelář PIERSTONE hledá ASISTENTKU/ASISTENTA na částečný úvazek
PIERSTONE s.r.o., advokátní kancelář
Praha
před 5 dny
source : Hitprace

Informace

Společnost PIERSTONE je přední advokátní kancelář se zaměřením na technologický sektor ve střední a východní Evropě. V současné době hledáme kolegyni / kolegu na částečný úvazek na pozici Recepční / Asistent(ka).

Pokud studujete vysokou školu nebo máte již zkušenosti s prací v administrativě, baví Vás různorodá práce, umíte si práci dobře zorganizovat a chcete se stát součástí dynamického týmu, hledáme právě Vás.

Náplň práce : Administrativní chod kanceláře, komunikace s dodavateli, klienty a úřady.

Preferujeme dlouhodobou spolupráci.

Co od vás očekáváme

Příjemné vystupování.

Pokročilá znalost práce na PC (Excel, Word, Powerpoint).

Znalost AJ na komunikační úrovni.

Schopnost pracovat samostatně.

Spolehlivost a pečlivost.

Co vám nabízíme

Odměnu ve výši 160 Kč na hodinu. (Ve zkušební době 130 Kč na hodinu.)

Zajímavou práci v dynamickém kolektivu a příjemném prostředí v centru Prahy.

Flexibilní pracovní dobu.

Kdykoliv od zveřejnění tohoto inzerátu se můžete hlásit - nástup dle dohody.

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete nám svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu uvedenou níže. Budeme se těšit na setkání s Vámi.