Advokátní koncipient
EY
Prague, All, Czech Republic
před 2 dny

To nejdůležitější v pár větách

týmu EY Law se budeš podílet na poskytování advokátních služeb, podle aktuálních potřeb klientů. Zapojíme tě do právního poradenství v oblasti transakcí, obchodního práva, pracovního práva, nemovitostí, finančních služeb, ochrany osobních údajů, duševního vlastnictví a informačních technologií.

A ničeho se neboj, po ruce budeš mít vždy zkušenějšího kolegu, který ti poradí, jak na to. Každý den navíc spolupracujeme s kolegy z ostatních oddělení EY a posouváme hranice právního poradenství.

Tvoje role v týmu

Náš tým zkušených advokátů ti pomůže nasbírat zkušenosti ve všech právních záležitostech týkajících se podnikání, zejména v oblasti korporátního práva, při transakcích či ve veškerých pracovněprávních otázkách.

Nahlédneš pod pokličku smluvního poradenství, každodenních obchodních záležitostí či veřejnoprávní regulatoriky. Osvojíš si pestrou škálu právních dovedností, které ti jistě pomůžou při advokátních zkouškách.

Ondřej Havránek, Partner, EY Law

Co je pro nás důležité

Víme, že jsi teprve na začátku kariéry. Tady je několik věcí, které jsou pro tuhle práci podstatné.

 • Máš čerstvě ukončené studium na právnické fakultě.
 • Nechybí ti zájem o soukromé právo, chuť učit se nové věci a reagovat na dynamický vývoj práva.
 • Nemáš strach z angličtiny. Používáme ji opravdu často při schůzkách s klienty, při práci se zahraničními kolegy i v běžné korespondenci.
 • Němčina nebo jiný světový jazyk se v mezinárodním prostředí taky hodí.

 • Chceš pestrou práci. Během dne tě totiž většinou bude čekat práce na více právních případech, a tak se ti hodí chladná hlava a dobrý time-management.
 • Každý den se díky tomu naučíš něco nového.

 • Na nástupu se s tebou rádi dohodneme individuálně.
 • Jak se ti odměníme

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost