Technolog/procesní inženýr
REMAQ, s.r.o.
Otrokovice, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Požadujeme : SŠ / VŠ vzdělání technického zaměření, vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost při rozhodování a řešení úkolů.

Zkušenosti s řízením výrobních procesů.Znalost práce na PC.AJ na úrovni min. B2 výhodou.Pracovní náplň : Podílí se na zavádění nových technologií a pracovních postupů do výrobního procesu.

Podílí se na vývoji nových produktů a zodpovídá za jejich zavádění do výroby (organizace externího testování, testování u zákazníků).

Podílí se na přípravě a realizaci auditů procesů výroby a řízení kvality.Zodpovídá za efektivitu procesů výroby a údržby.

Koordinuje spolupráci technologie a údržby.Podílí se na zabezpečení nepřetržitého chodu výroby a řešení technických problémů strojních zařízení.

Podílí se na zajištění průběžné a pravidelné údržby strojních zařízení.Podílí se na přípravě výrobních receptur včetně výrobní dokumentace.

Připravuje reporty pro nadřízené.Podílí se na zaškolování a zapracovávání pracovníků výroby.Nabízíme : Mzda 35.000 - 45.000, 13.

a 14. mzda, stravenky v hodnotě 100 Kč.Pracovní poměr na dobu určitou s prodlouženímZaměstnanecké výhody : 13. a 14. mzda, stravenky v hodnotě 100 Kč.Kontaktujte emailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost