Sales manager/obchodní zástupce
VYSSPA Sports Technology s.r.o.
Hradiště, CZ
před 4 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro VYSSPA Sports Technology s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Skladová 2438 / 6, Plzeň 26 (Hradiště), 32600
  • Přidáno : 12.1.2019
  • Obchodní zástupci :

    Prosíme CV zaslat předem.

    Místo výkonu práce : Plzeň / Celá ČR

    Vaše náplň práce :

  • rozšiřování obchodních příležitostí u portfolia stávajících zákazníků (region - celá ČR)
  • aktivní hledání nových obchodních příležitostí
  • kompetentní zákaznický servis včetně technické podpory (časté služební cesty)
  • sledování průběhu a vypracování cenových nabídek
  • vytváření obchodní strategie firmy (analýza trhu, reporting, vize)
  • spolupráce na zakázkách s realizací a výrobou dodavatele, nebo klienta
  • pravidelná komunikace se zákazníky i dodavateli
  • očekávaný obchodní přínos pro firmu 30-100 000 000 Kč ročně (po zapracování)
  • Požadujeme :

  • minimálně 3roky na obdobné pozici
  • SŠ, ideálně VŠ stavebního, nebo obchodního zaměření
  • vynikající komunikační a prezentační schopnosti
  • schopnost samostatné i týmové práce, vlastní plánování schůzek-time management
  • proaktivní přístup v péči o zákazníky, v akvizici nových obchodních vztahů
  • obchodní zkušenosti ve stavebnictví velkou výhodou
  • čtení v technické dokumentaci
  • komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny, ústně i písemně výhodou
  • Nabízíme :

  • práci a zázemí ve stabilní společnosti, moderně zařízené kanceláře max. pro dva pracovníky-žádný openspace, kompletní zaučení, školící kurzy
  • příležitost k seberealizaci, možnost osobního rozvoje
  • motivující mzdové ohodnocení
  • 5týdnů dovolené, 3dny sick day
  • stravenky v maximální výši, mobilní telefon, notebook, automobil i k osobnímu užívání po zapracování, firemní akce, příspěvek na pojištění, zdravotní volno, program "Pro zdraví" občerstvení na pracovišti (ovoce, bio mléko, káva, čaj, bio juicy aj.
  • příspěvek na životní nebo důchodové pojištění a další bonusy

  • HM 28.000 - 35.000,- Kč + nadstandardní finanční ohodnocení vyplývající z plnění stanovených plánů až do výše 100 000Kč měsíčně
  • roční prémie vycházející z hospodářského výsledku firmy v možné výši až 3 násobku platu
  • Nástup : ihned

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)