Technolog / technoložka - automatizace robotizace seberealizace až 50 000 Kč
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Most, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Jsme globální lídr na trhu v distribuci energie v odvětví automobilového průmyslu nejen pro prémiové značky aut. Naše firemní politika se zaměřuje na ochranu zdraví našich zaměstnanců kvalitu inovaci ochranu životního prostředí etiku vzájemný respekt a udržitelnost.

To vše pod ISO záštitou. Hledáme zkušené kandidáty / tky s pozitivním přístupem a ochotou učit se vše nové na pozici : Technolog / technoložka - automatizace robotizace seberealizace až 50 000 Kč Vaším úkolem bude : - Příležitost podílet se na konceptu a rozjezdu nových strojů a linek - Navrhovat uskutečňovat a modernizovat dosavadní přístroje a výrobní procesy - Seřizovat parametry a programy na strojích - Zavádět metody oprav výměn nástrojů a zařízení - Podávat přehledové zprávy stavu projektů v přesně určené formě Pro úspěch na této pozici potřebujete mít znalosti : - Vyhlášky 50 / 1978 Sb.

6 nebo vyšší - Robotů - Fanuc KUKA a podobné - Řídicích systému jako jsou Siemens Beckhoff a další - Pravidel průmyslových sběrnicových a bezpečnostních systémů - Senzoriky pneumatiky eventuálně hydrauliky - Čtení v elektro a pneu dokumentaci - Komunikace v anglickém nebo německém jazyce - Řidičský průkaz skupiny B Odměnou za Váš výkon bude : - Příležitost jak využít své znalosti a schopnosti beze zbytku - Veliký prostor pro seberozvoj - Účast při vytváření nových výrobků a strojů - Flexibilní pracovní doba - Finanční ohodnocení až 50 000 Kč - Další odměny a bonusy - Skvělý kolektiv - Profesní zaškolení - Vysoce moderní pracovní prostředí pro pohodlnou práci - Zajímavé firemní benefity mezi které patří např.

unišeky a stravenky - Jazykové kurzy - Týden dovolené navíc Přidejte se k našemu týmu. Vzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost