Finanční kontrolor junior
MOSER, a.s.
Karlovy Vary, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Kontakt : Delinčáková Dana, tel. : 722 906 220, e-mail : dana.delincakova moser.comODPOVĚDNOSTI : * kontrola a řízení denních, týdenních, měsíčních a ročních rozpočtů na úrovní celé společnosti i jednotlivých nákladových středisek (obchod, marketing, výroba aj.

sledování denních plnění obchodních plánů po jednotlivcích, produktech, týmech a regionech* sledování a vyhodnocování plnění plánů podle zákazníků v tuzemsku i zahraničí* denní sledování nákladových rozpočtů jednotlivých středisek* sledování obchodních objednávek, resp.

realizací (fakturací), sledování a rozdílů mezi objednávkami a fakturacemi

 • sledování OPEX projektů* pravidelné finanční analýza vč. vyhodnocení a doporučení vedení společnosti* pravidelný reporting* podřízenost CFOPOŽADAVKY : * VŠ ekonomického směru* zajímavá a odpovídající praxe během studia je dostačující* praxe z výrobní společnosti je významnou výhodou* mimořádná schopnost práce s MS Office, zejména Excel* know-how s řízením a kontrolou rozpočtů, plánů, odhadů
 • zkušenost s analytickou činností - vyhodnocení, doporučení* touha hledat nepoznané měřitelné i neměřitelné ukazatele* samostatně uvažující, aktivní odborník na čísla* schopnost prezentovat výsledek své práce laickému posluchači - schopnost běžné komunikaceTýden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, mobil
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost