Učitel/ka matematiky pro 2. stupeň
Základní škola a mateřská škola KLAS s.r.o.
Domažlice, Pardubice
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Pardubice - Rosice nad LabemPráce na plný nebo částečný úvazek (12 - 22 hodin týdně)Hledáme učitele s kvalifikací pro 2.

stupeň s dobrou komunikační znalostí anglického jazyka, aby byl schopen domluvit se se zahraničním učitelem, který v daném ročníku také vyučuje, případně s dětmi a rodiči , kteří jsou v některých případech také cizinci .

Matematiku vyučujeme podle metody profesora Hejného, hledáme učitele, který s ní má zkušenosti. Jsme bilingvní základní i mateřská škola s mezinárodním kolektivem dětí, rodičů i učitelů.

Zaměstnanecké výhody : obědy ve školní jídelně, zvyšování kvalifikace i vlastního osobnostního rozvoje, zahraniční pobyty pro učitele nebo s dětmi, malé kolektivy dětí, klidné prostředí ,milý kolektiv.

Místo vhodné pro absolventy.První kontakt e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost