Kontrolor kvality
Annonce
Velvary, CZ
před 19 hodinami

Požadujeme : Vyučení. Praxe ve výrobní společnosti vítána. Průkaz řidiče VZV, jeřábnický průkaz výhodou. Schopnost pracovat v kolektivu a v třísměnném provozu.

Dobrý zdravotní stav a manuální zručnost podmínkou. Spolehlivost, svědomitost, zodpovědnost. Náplň práce : Kontrola vstupního materiálu.

Rozbalení vstupního materiálu. Pořizování fotodokumentace poškozeného materiálu. Vedení záznamů. Prtáce s mostovým jeřábem a VZV Nabízíme : Perspektivní práci v moderním závodě úspěšné společnosti.

Nástupní mzdu od , - Kč. Náborový příspěvek, dnů dovolené, . plat, prémie. Odměnu na dělnických pozicích za % docházku v měsíci.

Roční příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění , - Kč. Příspěvek na rekreaci dětí do let věku. Věrnostní odměnu za odpracovaná léta.

Finanční prémii k životnímu jubileu let a při odchodu do důchodu. Stravenkový paušál. Zvyšování kvalifikace (semináře, kurzy, školení).

Sportovní permanentku.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost