Správa a údržba majetku
Amagasaki Pipe Czech s.r.o.
Kožlany
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Kožlany, Japonská 461Náplň práce : - kontrola, údržba a správa budov, zařízení a vybavení majetku společnosti, systémů řízení a technologií- údržba zeleně, operativní odstraňování drobných závad, - správa a údržba vozového parku- fyzické kontroly majetku+kamerový systémPožadujeme : - praxe na obdobné pozici- pracovitost- manuální zručnost, fyzická zdatnost- spolehlivost, samostatnost- aktivní přístup a ochota- ŘP sk.

B- znalost provozních technologií (topení, vzuchotechnika) - výhodouBenefity : - stravenky, docházkový bonus 10% ze zákl.

mzdy- příspěvek na důchodové připojištění podle odpracovaných let- půlroční hodnocení s mimořádnou věrnostní odměnou- kompletní zaškolení

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost