Elektrikář Kaplice
NPR.Construction.cz s.r.o.
Kaplice, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáme vhodné uchazeče na pozici Elektrikář. Jedná se o různé elektro činnosti dle Vašeho zaměření a Vašich zkušeností, například instalace kabelových svazků, montáž osvětlení, práce na rozvaděčích - výroba, kontrola zapojení nebo údržba strojů a strojních zařízení.

f Požadujeme : Požadujeme : Min. SOU vzdělání v oboru elektro, platnou elektro vyhlášku (min. 5), praxe na pozici elektrikáře výhodou, spolehlivost, zodpovědnost.

Nabízíme : Nabízíme : práce na 2 směny, dle požadavků mistra na 3 směny. Možnost přesčasů po zaučení Ubytování : Možnost ubytování kousek od firmy, odkud je možnost využití svozových autobusů na každou směnu.

Pokoje jsou k dispozici 2 a 3 lůžkové. HPP 190,- Kč bez ubytování HPP 170,- Kč s ubytováním ŽVL 250,- Kč bez ubytování ŽVL 230,- Kč s ubytováním Vzdělání : Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odbornéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Práce na ŽL

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost