Senior Software Developer CXM
Quadient
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czechia
před 2 dny

Quadient vyvíjíme software, který používají největší světové společnosti pro komunikaci se svými zákazníky. Jsme lídrem na celosvětovém trhu.

Pobočky máme po celém světě, ale všechny svoje produkty vyvíjíme v Čechách!

Netrpíme korporátními zlozvyky, raději podporujeme naše developery v jejich nadšení a vášni pro programování. Už čtyřikrát jsme získali titul Best Employer v ČR a nyní se rozhlížíme po dalších programátorech, kteří by doplnili naše týmy.

Dříve jste nás nejspíš znali pod názvem GMC Software Technology.

Work Experience

Do našeho hradeckého, olomouckého nebo ostravského týmu hledáme vývojáře, kteří se chtějí věnovat vývoji backendu či frontendu našich aplikací.

Kód našich produktů se točí okolo jazyků JavaScript / TypeScript, C# / .NET, Java či Kotlin . Většina aplikací běží na cloudových platformách (Azure, AWS) za použití moderních technologií, jako je např.

Virtual DOM, Flux, Kafka, NoSQL, Cassandra, Cosmos DB, Kubernetes či Docker . Je možné vyvíjet v OS Linux, Windows i Mac .

Správného kandidáta by mělo především bavit přemýšlet o tom, jaký problém řeší a pro koho je funkcionalita určena. Naše práce vyžaduje schopnost stanovit priority a zajistit vyřešení problému tak, aby byl zákazník spokojený.

Quadient aplikace jsou inovativní, stejně jako lidé, kteří je tvoří. Chuť učit se novým věcem a zkoušet nové trendy v praxi je pro nás tedy velkou hodnotou.

Samozřejmostí pro naše IT pozice je i zvládnutí AJ, alespoň na úrovni porozumění psanému textu. Jazykové dovednosti je pak možné dále rozvíjet v rámci firemních benefitů.

Pro více informací navštivte náš profil na :

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost