FAKULTA ZDRAVOTNICKÝCH STUDIÍ - DOCENT
Technická univerzita v Liberci
Liberec
před 4 dny
source : Hitprace

CHARAKTER : vzdělávací činnost, sebevzdělávací aktivity, vědeckovýzkumná, publikační činnost. VZDĚLÁNÍ : ukončené VŠ vzdělání, odbornost v oboru medicíny, radiologie, patologie, urgentní medicíny, biomedicíny, biochemie nebo ošetřovatelství, habilitace v oboru.

PRAC. POMĚR : 100% úvazek / dle dohody, prac. sml. -na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. NÁSTUP : 1.11.2019 / dle dohody, mzd.

zařazení A4 dle vnitř. mzd. předpisu. K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty : stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné činnosti, doklady o ukončeném vzdělání, doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp.

hodnocení z předch. pracoviště. Přihlášku doručte e-mailem (volnamista tul.cz) nebo poštou nejpozději do 11.10.2019. Výběr.

řízení je od 6.9.2019 zveřejněno na úřední desce TUL.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost