technik/technička kamerových systémů
Victoria - Tip, a.s.
Roudnice nad Labem, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce provozovna v Roudnici nad Labem a výjezdy po celé ČR.Požadujeme : - SOU nebo odborné vyučení s maturitou- Orientace v operačním systému Windows, Geo Vision a Hikvision- Řidičský průkaz sk.

B- Vyhláška 50 / 1978 Sb., 6 výhodouNáplň práce : - Montáž a vzdálená správa kamerových systémů a datových úložišť na provozovnách, zajištění provozuschopnosti a oprav, vedení dokumentace o údržbě a opravách- Komunikace s dodavateli- Zajištění pohotovosti cca 1x za 14 dníNabízíme : - Práce na plný úvazek, pracovní smlouva na dobu určitou (6 měsíců), poté na dobu neurčitou- Mobilní telefon, notebook, služební automobil i pro soukromé účely- Zajímavé finanční ohodnocení- Nástup možný ihned- Vhodné i pro absolventyZpůsob prvního kontaktu : e-mailem či telefonicky.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost