Samostatný odborný referent pobočky
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
Ostrava, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

1. kontakt e-mailem. Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete ve formátu pdf nejpozději do úterý 26.4.2022 na e-mail : radmila.

teplarkova cpzp.cz a do předmětu e-mailu uveďte "VŘ SOR pobočky Ostrava".Hledáme kolegu / kolegyni, který / která : - má minimálně středoškolské vzdělání s maturitou,- je samostatný / á, flexibilní, bezúhonný / á a má příjemné vystupování,- má velmi dobré komunikační schopnosti pro jednání s klienty,- je odolný / á vůči stresu,- má vysoké pracovní nasazení,- velmi dobře ovládá práci s PC (Outlook, Excel, Word).

Pozice je vhodná pro absolventy VŠ.Praxe v přímé komunikaci s klienty vítána.Řidičský průkaz skupiny B není podmínkou.Výhodou je základní znalost systému veřejného zdravotního pojištění.

Popis činností : - zajištění služeb v oblasti veřejného zdravotního pojištění,- jednání s klienty, zajištění provozu klientské přepážky,- obchodní a marketingové aktivity.

Nabízíme : - dpovídající mzdové ohodnocení,- dovolenou nad rámec stanovený zákoníkem práce, - příspěvek na stravování,- příspěvek na doplňkové penzijní spoření, - zázemí stabilní společnosti, - příjemné pracovní prostředí a kolektiv.

Zaměstnání na dobu : červen / červenec 2022 - květen / červen 2023

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost