Řidič/ka sk. C (29000,-Kč - 31000,-Kč)
MAKRO Cash&Carry ČR s.r.o.
Hradec Králové
před 4 dny

Toužíte po změně? Láká Vás perspektivní zaměstnání v dynamické, mezinárodní společnosti? Baví Vás řízení vozu a kontakt se zákazníky?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Hledáme kolegu / kolegyni na pozici Řidič skupiny C pro provozovnu Makro Hradec Králové. Hlavní pracovní náplní je rozvoz a vykládka zboží zákazníkovi, výběr plateb od zákazníků a příjem objednávek.

Náplň práce :

  • distribuuje objednané zboží zákazníkům, vede pravidelné záznamy o distribuční činnosti (evidenci knihy jízd a servisních knih ...)
  • kontroluje správnost naúčtovaného a skutečně odebraného zboží
  • zúčtovává správné částky a přebírá peněžní hotovost od zákazníků
  • nakládá a vykládá zboží při rozvážce zboží zákazníkovi
  • Jedná se o fyzicky náročnou práci ve směnném provozu, včetně víkendů a svátků. Částečně práce v chladu či mrazu.

    Požadujeme :

  • výuční list
  • ŘP sk.B a C + profesní průkaz
  • praxe v rozvozu zboží, příp. praxe v řízení motorového vozidla sk. B a C
  • časová flexibilita, zodpovědnost, přesnost
  • příjemné vystupování, chuť učit se novým věcem
  • trestní bezúhonnost
  • znalost práce na PC
  • ochotu pracovat ve směnném provozu (2 směny)
  • Nabízíme :

  • zázemí v mezinárodní nadnárodní společnosti s možností profesního růstu
  • benefity formou kafeterie (balíček zaměstnaneckých výhod)
  • zaměstnanecká nákupní karta
  • měsíční odměny
  • Datum nástupu :
  • Ihned
  • Mám zájem