Lektoři jazykové školy
Trend Language Solutions s.r.o.
Praha, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Hl.m.PrahaZpůsob prvního kontaktu : Telefonicky na číslo použijte odpovědní formulář, nebo e-mailem na adresu použijte odpovědní formulářKontaktní osoba : pan Mgr.

Pavel KnotUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Hledáme na výuku angličtiny kreativní lidi - lektory / lektorky, kteří vyjdou vstříc různým požadavkům firemních klientů.

Jedná se o výuku dospělých. Nutností je praxe ve výuce angličtiny. Ohodnocení se odvíjí od zkušeností v oboru, kvality a praxe.

Rozsah spolupráce závisí na kvalitě výuky a kvalitě organizace práce. Do e-mailu s životopisem prosím uveďte : -Odkud jste-

Délku lektorské praxe-Vaší motivaci stát se našim lektoremVyhrazujeme si neodpovědět uchazečům, kteří nesplňují uvedené požadavky.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : Průžná pracovní doba.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost