AUTOMECHANIK
AC Jobs
Kladno
před 6 dny

Motor, olej, benzín, auta Rád opravujete a jste v garáži více než doma? Je oprava automobilů Vaším koníčkem a rád byste v tom pokračoval?

Hledáte stabilního zaměstnavatele, který Vám umožní další rozvoj a získání nových zkušeností? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní automobilová společnost hledá do svého nově zrekonstruovaného autoservisu kolegu na pozici : AUTOMECHANIK -

JUNIOR (22.000 - 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Údržbářské práce na motorových vozidlech
  • Seřizovací práce na automobilech
  • Diagnostika případných poruch
  • Oprava / výměna součástek vozidla
  • Co požadujeme?

  • Min. vyučen v oboru výhodou
  • Praxe s opravami motorových vozidel výhodou
  • Znalost automobilové technologie
  • Řidičský průkaz sk. B, sk. C výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Co nabízíme?

  • Příspěvek na stravování
  • Proplácení přesčasů
  • Penzijní připojištění
  • Kartu MULTISPORT
  • Pružnou pracovní dobu
  • Místo výkonu : Praha
  • Požádat