SVÁŘEČ - PRAHA
AC Jobs, s.r.o.
Praha
před 1 dnem
source : Hitprace

Máte praxi jako svářeč? Vlastníte platný svářečský průkaz a hledáte práci v Praze? Umíte číst v technické dokumentaci?Pak neváhejte a pošlete nám své CV!Ryze česká společnost zabývající se inženýrskou výstavbou hledá kolegu na pozici : SVÁŘEČ - PRAHA (32-38.000 Kč)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Svařování ocelových nebo plastových dílů
  • Kontrola kvality svařených komponentů
  • Četba v technické dokumentaci
  • Služební cesty k zákazníkům v rámci ČR
  • CO POŽADUJEME?

  • Min. SOU v technickém oboru
  • Platný certifikát o svařování termoplastů / svářečský průkaz (metody 111 / 141 / 131)
  • Praxe v oboru svařování výhodou
  • Manuální zručnost a dobrý zdravotní stav
  • CO NABÍZÍME?

  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Zázemí české společnosti
  • Možnost obnovy svářečského průkazu
  • Termín nástupu : IHNED
  • Místo výkonu : Praha
  • Požádat