Testing Engineer
siliXcon s.r.o.
Biskupice, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Pracoviště : Pelhřimov nebo Biskupice u Luhačovic, Česká republika.- Možnost práce na dálku, možnost podpory relokace.Inženýr pro testování SW Jsme mladá a agilní společnost působící v dynamickém poli řízení elektrických trakčních motorů pro elektrickomobiliu.

Do našeho týmu hledáme testovacího inženýra, který by pro zvádnul navrhnout testovací prostředí, provádět testy, analýzy a reporty o testech námi vyvíjeného firmwaru a softwaru.

Must haves- Komunikační dovednosti v angličtině pro společné diskutování a plánování, učení a reportování. Teamová spolupráce.

 • Schopnost navrhovat a plánovat testy, případně ochota a schopnost samostatně se učit, jak na to.- Schopnost samostatně psát programy v jazyce C.
 • Dále v jakémkoli jiném objektově orientovaném jazyce; C ++ se dává přednost.- Schopnost samostatně psát programy v Pythonu nebo se rychle naučit tento jazyk (pokud člověk umí C ++, neměl by to být problém).

 • Porozumění principům, úrovním a taktice testování softwaru (funkční a nefunkční testování, unit-testy, testování systému, akceptační testování, validace, negativní / pozitivní testy, regresní testování, testování výkonu, testování úniku paměti atd.
 • Schopnost navrhovat a provádět různé typy testů : testování funkčnosti ze strany uživatele (black-box testování, grey-box testování), testování samostatných funkcí, programových modulů a knihoven během fáze vývoje (testování bílé skříňky), nefunkční testování (výkon, únik paměti a zabezpečení).

 • Porozumění architektuře RISC MCU a možnému hardwaru je výhodou. Možnost otestovat firmware RISC MCU.Nice to haves- Schopnost vytvářet čitelné a vysvětlitelné zprávy.
 • Schopnost číst kód ostatních a navrhovat zlepšení čitelnosti a udržovatelnosti.- Schopnost psát programy v Assembleru. - Znalosti o Gitlabu, Gitlab runner, CI / CD.
 • Nabízíme - Příležitost pracovat na předních světových nejmodernějších produktech pro dynamické odvětví elektrické mobility a elektrické trakce- Odpovědná a nezávislá práce při implementaci testovacích standardů ve společnosti

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost