Učitel/ka odborného předmětu - elektronika, elektrotechnika
Manuvia, a. s., organizační složka
Holice, Czech Republic
před 11 hodinami
source : Hitprace

Informace

Do moderního provozu Střední školy automobilní v Holicích hledáme vhodného kandidáta na pozici učitel / ka odborného předmětu - elektronika, elektrotechnika.

Co Vás čeká?

  • Teoretická výuka studentů zaměřená na silniční vozidla, údržbu a opravy vozidel,
  • elektroniku, elektrotechniku

    Co od vás očekáváme

    Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v požadovaném oboru
  • Pedagogické minimum výhodou
  • ŘP skupiny B výhodou
  • Co vám nabízíme

    Co vám můžeme nabídnout?

  • Práci s moderními technologiemi a jedinečným technickým vybavením
  • Systém odměňování podle 12. platové třídy (tarif dle počtu let praxe)
  • 40 dní dovolené + 10 dní studijního volna
  • Bonusový program formou FKSP
  • Osobní příplatky a prémie
  • Zvyšování kvalifikace a možnost odborného růstu
  • Dotované závodní stravování včetně svačin
  • Po zkušební době jednorázová finanční odměna 40 000 Kč
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.