DISPEČER / DISPEČERKA DOPRAVY A PŘEPRAVY S PRAXÍ
LogEx logistics s.r.o.
Hradec Králové
před 6 dny
source : Hitprace

DISPEČER / DISPEČERKA DOPRAVY A PŘEPRAVY S PRAXÍ- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Požadujeme : chuť pracovat, energičnost, loajálnost, komunikační dovednosti výhodou.

 • Nabízíme : nadstandartní platové ohodnocení, práce ve velmi pěkném prostředí, možnost manažerského růstu. - Benefity : příspěvek na stravování, 13.
 • plat, 14. plat, firemní akce, věrnostní prémie, jazykové kurzy, dovolená navíc, permanentka na volnočasové aktivity.- Benefity : příspěvek na stravování, 13.

  plat, 14. plat, firemní akce, věrnostní prémie, příspěvek na dovolenou,jazykové kurzy, dovolená navíc, permanentka na volnočasové aktivity,možnot manažerského růstu, každý rok navyšujeme základ o 2 000 Kč, realizujeme vzdělávání zaměstnanců, káva a ovoce na pracovišti každý den zdarma, akce pro zaměstnance, dárek k narození miminka či svatbě, možnost home ofice.

  Pěkné a příjemné pracovní prostředí, dobrá parta lidí . - V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mail : personalistika logex.cz

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost