Dlouhodobá brigáda na oddělení účetnictví s NJ - Ostrava
Siemens
Ostrava, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Popis pozice

našem centru sdílených služeb společnosti Siemens, s.r.o. hledáme pečlivé, pohotové a spolehlivé studenty, rodiče na MD / RD i OZP na administrativní výpomoc v oddělení účetnictví.

Tato brigáda je vhodná zejména pro časově flexibilní kandidáty, kteří mají zájem o dlouhodobou spolupráci (nejméně na rok).

Čemu se u nás budete věnovat? administrativní práci v oblasti účetnictví kontrole dat z naskenovaného dokladu ověřování faktur práci s dokumenty v německém a anglickém jazyce Co byste měl / a mít?

ukončené středoškolské vzdělání podmínkou alespoň mírně pokročilou znalost německého a anglického jazyka (pro práci s dokumenty v NJ a AJ) možnost pracovat od PO-PÁ každý den 4 hodiny v kuse zájem o dlouhodobou spolupráci (min.

1 rok) znalost práce s MS Office týmového ducha a orientaci na výsledek Co Vám můžeme nabídnout zajímavou práci v přátelském kolektivu příležitost k získání praxe v mezinárodní společnosti možnost dlouhodobé spolupráce formou DPP / DPČ (20 hodin týdně) využití cizích jazyků v denní praxi příspěvek na stravování v podobě stravenek práci v moderním pracovním prostředí pro rodiče na RD možnost vykonávat práci z domova po krátkém zaškolení Plně Vás zaškolíme, poskytneme Vám maximální podporu a budeme Vás směřovat k rozvoji Vašich pracovních zkušeností.

Více informací naleznete na stránkách www.siemenssharedservices.cz. Organization : Global Business Services Company : Siemens, s.

r.o. Experience Level : not defined Job Type : Part-time

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost