Sanitář/ka
Nemocnice Šumperk a.s.
Šumperk, CZ
před 15 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Nerudova č.p. 640 / 41, 787 01 Šumperk. Náplň práce : - Vykonávání činností týkající se základní ošetřovatelské péče.

Požadujeme : - Odpovídající vzdělání dle zákona č. 96 / 2004 Sb. v platném znění (sanitářský kurz) - Schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování.

 • Pracovitost, spolehlivost a odpovědnost. Nabízíme : - Zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti. - Podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např.
 • další odborné vzdělávání s podporou nemocnice). Platové podmínky : - Tarifní zařazení (nástupní mzda od 12 500,- Kč + zhodnocení praxe, po ukončení adaptačního procesu přiznání individuálního osobního ohodnocení.

  Benefity : - Zajímavý sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti, možnost ubytování, (např. příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, bezúročné zápůjčky, ).

  Termín nástupu : - ihned (případně dle dohody) Kontakt : Bc. Monika Žaitliková, hlavní sestra, monika.zaitlikova nemocnicesumperk.

  cz, tel : 602697486., osobně pouze po předchozí domluvě.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost