SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK, zdravotně sociální pracovník, sociální pedagog
FOKUS Mladá Boleslav z.s.
Nymburk, Czech Republic
před 16 hodinami
source : Hitprace

Požadujeme : VŠ / VOŠ / SŠ vzdělání (zdravotní sestra), osobnostní předpoklady a zájem o práci s duševně nemocnými klienty, uživatelskou znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), bezúhonnost.

 • Nabízíme : práci v přátelské atmosféře malého týmu, zajímavou samostatnou práci s klienty, příležitosti k dalšímu vzdělávání a osobnostnímu růstu, platové ohodnocení obvyklé v sociálních službách;
 • Zájemce prosíme o zaslání (e-mailem) strukturovaného životopisu a motivačního dopisu (zdůvodnění svého zájmu o nabízenou práci).

  Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Předpokládaný nástup červenec 2020.Kontaktovat nás můžete také telefonicky nebo osobně každé pondělí v době od 8 : 00 - 9 : 00 hod.

  na adrese : Palackého 449, Nymburk.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost