Optometrista/Optik
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Rakovník, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáme kolegu který má vzdělání a zkušenosti jako optometrik. Co budete dělat : Do našeho kolektivu rádi přijmeme novou tvář na pozici optometrista / optik.

Můžeš být student rodič na rodičovské dovolené nebo jen chceš částečný úvazek nebo přivydělej k důchodu. Vyšetření znaků klientů.

Doporučení vhodných čoček a brýlí. Pomoc při prvním zavedení kontaktních čoček. Prodej a poradenská činnosti spojená s vyšetřením.

Co požadujeme : Vzdělání v oboru optik / optometrik (nejméně bakalářské studium). Aktivní řidič. Pochopení potřeb klienta.

Co nabízíme : Práce je vhodná i na částečný úvazek nebo studenty. Určitě se domluvíme. Mzda 30.000-35.000-. Služební vůz k užívání.

Provize s prodaného zboží. Budeme rádi když nám napíšete nebo zavoláte na tel. : použijte odpovědní formulářVzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost