Fyzioterapeut do rehabilitačního centra v Plzni!
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Rokycany, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Jsme největší soukromý provozovatel domovu pro seniory. Naše společnost je také členem Asociace poskytovatelů sociálních služeb a naše domovy mají ocenení Znacka kvality i certifikát Vážka Ceské alzheimerovské spolecnosti.

Hledáme kolegy kteří-Mají pozitivní vztah k seniorům-Baví je pomáhat a rádi pečují o druhé-Jsou komunikativní a pozitivní-způsobilost dle Zákona č.

96 / 2006 Sb. v platném znění-Trestní bezúhonnost-Zdravotní způsobilostCo Vás u nás čeká?-Ambulantní péče o pacienty-Spolupráce s lékaři a ostatními kolegy-Vedení individuální pohybové terapie (podporujeme samostatné rozhodování při výběru fyzioterapeutických technik)Co Vám můžeme nabídnout?

 • Spolupráci na HPP-Přátelský kolektiv lidí férový přístup a podporu vedení-5 týdnů dovolené-Příplatky za práci přesčas o víkendu a noční směny ve výši 25 %-Speciální odměny za směny nad pracovní plán-Finanční bonusy za odpracované roky ve firmě-Dotované stravování 30 Kč za tříchodový oběd včetně nápojůBudeme rádi když se nám ozvete.
 • Vzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost