SKLADNÍK
Annonce
Jeřmanice, CZ
před 5 dny

Jste nezaměstnaní, hledáte přivýdělek navíc či hledáte brigádu při studiu? My hledáme pracovité lidi k nám na sklad! Nabízíme možnost dlouhodobé brigády (DPP) pro kurýrní společnost na pozici Skladník či Scanner na depo v Liberci (Jeřmanice - odvoz tam i zpět zajistíme zdarma).

Jedná se o vykládku a nakládku zásilek nebo scanování balíků. Průměrná váha balíků je kg, některé však mají až kg - je tedy nutná fyzická zdatnost.

Co nabízíme? - příspěvek na dopravu / dopravu zdarma - nové a příjemné pracovní prostředí - flexibilní směny dle vašich možností (kolik směn budete chtít, tolik jich dostanete) - příjemný kolektiv, kam se budete těšit - ranní směny ( : - : nebo : - : ) - cca Kč / hodinu nebo odpolední směny (od .

nebo . hodin - dle Vašich možností) - cca Kč / hodinu - ideální přivýdělek pro studenty, nebo ty, kteří dělají na dlouhé a krátké týdny a chtějí peníze navíc - férové jednání - nástup ihned Co požadujeme?

 • spolehlivost - fyzická zdatnost. Pokud máte zájem, neváhejte nám prosím napsat na email : nebo zavolat na tel. číslo :
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost