Umělecký kovář/ka - zámečník/ice
Pavel Tröster
Český Krumlov
před 6 dny
source : Hitprace

Umělecký kovář / ka - zámečník / ice - vzdělání střední odborné s vyučním listem. Pracoviště Český Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac.

doba jednosměnná. Jde o DPP. Mzda od 25.000, - 27.000, Kč hrubého. Vhodné i pro absolventy. Nutný kladný vztah k řemeslům - vyučení v oboru kovář není podmínkou.

Práce vhodná i pro absolventy (možnost zaučení). V případě potřeby je požadovaná výpomoc i v oblasti prodeje, z tohoto důvodu upřednostňujeme příjemné vystupování a komunikativnost.

Vyžadujeme základní znalost práce s PC. Řidičský průkaz a zakladní znalost cizího jazyka výhodou. Později může být smlouva změněna na hlavní pracovní poměr.

případě zájmu nejprve domluvit schůzku telefonicky, nebo emailem.Kontakt : Tröster Pavel, tel. : 723 638 517, 10-19 hode-mail : pavel.

troster seznam.czOvěřeno : 9.7.2020

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost