Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Valašský Ogar, s.r.o.
Pozlovice, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Do našeho rodinného podniku s přátelskou atmosférou blízko lázeňského města Luhačovic hledáme nové kolegy na pozici kuchař / kuchařka, kteří s vášní vykonávají tuto profesi a postarají se o dobré jídlo pro naše hosty.

Naši hosté jsou také našimi přáteli - hledáme pro ně tedy nového přítele, který pro ně bude připravovat a servírovat jídlo z naší domácí kuchyně.

Jsme Pivní lázně a Valašský hotel OGAR - výherce prestižní ankety Czech Hotel Awards v kategorii 3-hvězdičkových hotelů za rok 2019.

Určitě máme co nabídnout!V případě zájmu napište zprávu pro více informací.Co budete potřebovat : - Pracovitost- Chuť učit se novým věcem- Orientaci na zákazníka- Týmovou spolupráciCo můžete očekávat : - Zajímavé finanční ohodnocení- Vstřícnost při plánování směn- Přátelský kolektiv a atmosféru- Originální prostředí- Ubytování a strava samozřejmostíV případě zájmu volejte na tel.

420 774 846 664 nebo zašlete své CV na rbulicek gmail.com a s manažerem Radkem se můžete domluvit na setkání, abychom se lépe poznali.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost