Referent/ka finančního odboru
Město Doksy
Doksy, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Podrobnosti k inzerované pozici, vzor přihlášky a osobního dotazníku jsou na webových stránkách města www.doksy.com. Požadujeme splnění zákonných a kvalifikačních předpokladů.

 • Náplň práce : Elektronické vedení pokladní agendy; zajištění výplaty a výběru příjmů města v hotovosti, včetně odvodu do banky;
 • nákup cenin včetně vyúčtování; zpracování výplaty cestovních náhrad; součinnost při zajištění agendy grantů a dotací; zajištění běžných účetních operací;
 • Kvalifikační předpoklady : vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitou ekonomického nebo veřejnoprávního směruOstatní požadavky : proklientská orientace, pečlivost, důslednost, dobrá znalost práce na PC (Word, Outlook, Excel, schopnost práce s internetem), řidičský průkaz sk.

  B, aktivní řidič. Znalost účetnictví výhodou. Nabízíme : -Stravenky, sick days, 25 dnů dovolenéPísemné přihlášky doručit do 13.

  10.2021 do 17 : 00 hod v zalepené obálce, označené textem : Neotvírat - výběrové řízení na místo referent FO"

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost