Obchodní referent
Léčebné lázně Lázně Kynžvart
Karlovy Vary, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Kontakt : Špačková Gabriela, tel. : 720 038 982, e-mail : spackova lazne-kynzvart.cz(PO - PÁ 9 - 14 hod)Pracovní doba : 7,00 - 15,30 hodPožadujeme : středoškolské vzdělání, flexibilita, znalost práce na PC, bezúhonnost a zdravotní způsobilost, samostatnost a zodpovědnost, znalost Nj - slovem, písmemCharakteristika pracovní náplně : Zajišťuje chod ubytovací kanceláře.

Poskytování informací o ubytovacích a ostatních službách zákazníkům včetně informací o cenách poskytovaných služeb. Tlumočení poskytovaných informací, popř.

tlumočení běžných rozhovorů mezi zákazníky a ostatním personálem. Vyřizování požadavků, stížností či reklamací zákazníků.

Zastupuje vedoucího pracovníka recepce." Zpracovává návrhy na lázeňskou péči, kontroluje jejich platnost, zadává do informačního systému.

Zajišťuje předvolání pacienta na léčení." Komplexně vyřizuje veškerou agendu se zdravotními pojišťovnami." Vyhotovuje individuální účty klientů zdravotních pojišťoven, samoplátců a klientů CK.

Vyhotovuje individuální účty klientů CK a samoplátců v IS." Dbá na maximální využití ubytovací kapacity léčebny." Vede podrobnou evidenci klientů zdravotních pojišťoven, samoplátců a klientů CK s rozlišením jednotlivých typů a kategorií péče.

Provádí a zúčastňuje se inventarizačních prací." Zpracovává měsíční uzávěrky pro všechny zdravotní pojišťovny." Tvoří měsíční vyhodnocení.

Připravuje podklady pro zdravotnický úsek (přehledy nástupů klientů)." Vyhotovuje podklady pro fakturaci, provádí jejich kontrolu.

Vyhotovuje statistiky pro statistický úřad a pro účely analýzy." Zodpovídá za správnost a dodržování stanovených cen za ubytování a ostatní služby.

Nabízíme : " stabilní zázemí státní organizace" práci na plný úvazek na dobu určitou s možností převedení na dobu neurčitou" příjemné pracovní prostředí" mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a praxi" zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, rekreaci, dětské tábory, možnost příspěvku na penzijní a životní pojištěn, atd.

uvedenému druhu práce odpovídá plat podle nařízení vlády ČR č. 341 / 2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost