provozní elektrikář/elektrikářka
MEVA a.s.
Roudnice nad Labem, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Náplň práce : " Elektroopravy movitého a nemovitého majetku" Revize ručního elektrického nářadí, odstraňování elektrozávadPožadujeme : " Vzdělání SOU elektro" Osvědčení o elektrotechnické kvalifikaci- Vyhláška č.

50 / 1978 Sb. v platném znění, min. 6" Samostatnost, zručnost, zodpovědnost a aktivní přístup" Praxi uvítáme, ale nevyžadujeme.

Nabízíme : motivující mzdové ohodnocení, čtvrtletní prémie, roční benefity, dotované stravování, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění, odměny za plnou docházku, odměny při životních a pracovních výročích, poskytujeme bezúročné půjčky pro zaměstnance, příspěvek na péči o pracovní oděv, firemní akce pro zaměstnance.

Po zapracování možnost úpravy pracovní smlouvy na dobu neurčitou, další možnost karierního růstu. Způsob kontaktování zaměstnavatele : e-mailem, telefonicky nebo osobně v místě výkonu práce.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost