RECEPČNÍ
Léčebné lázně Jáchymov a. s.
Karlovy Vary, Jáchymov
před 1 dnem
source : Hitprace

Kontakt : Kuchařová Eva, tel. : 353 831 308, e-mail : nabor laznejachymov.czPOŽADUJEMEvzdělání VOŠ, ÚSO zakončené maturitní zkouškounutná pokročilá znalost NJ a RJ znalost AJ výhodoupraxe na pozici recepční vítánaprofesionální přístup orientovaný na zákazníkakorektní, vstřícné a profesionální chováníiniciativní a rozhodné jednání, samostatnost a flexibilitapředpoklady pro týmovou spolupráci, aktivní přístup k prácizdravotní způsobilost morální a občanská bezúhonnost.

NABÍZÍMEfinanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice, měsíční prémie samostatnou a zodpovědnou pracovní pozicizázemí a stabilitu silné společnosti s renomé ve svém oborupřátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředímožnost profesního a osobního růstu, aktivní podpora dalšího vzdělávání zaměstnanecké výhody a benefity - dodatková dovolená, možnost výhodné výměnné rekreace v dalších českých lázních, zaměstnanecké stravování, odměny na dovolenou a Vánoce.

pracovní doba 07 : 00 - 19 : 00 a 09 : 00 - 21 : 00 hodin, krátký / dlouhý týdenDATUM NÁSTUPU : 01. 11. 2019V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis na adresu personálního oddělení nebo na email : nabor laznejachymov.

cz, případně kontaktujte Evu Kuchařovou, personalistku na tel. č. : 353831308 nebo 702 153 251.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost