Obchodník cloudových aplikací
DATAMIX Solutions s.r.o.
Olomouc, Czech Republic
před 14 hodinami
source : Hitprace

Pracoviště : Dolní hejčínská č.p. 47 / 25, Olomouc. Nástup dohodou. Práce na plný / zkrácený úvazek.Softwarová firma přijme obchodníka cloudových aplikací.

Požadujeme : zkušenost nebo praxi na obdobné pozici, prozákaznický přístup, systematičnost, pozitivní vztah k technologiím a aplikacím, znalost firemního prostředí a procesů z pohledu zákazníka, ŘP skupiny B, aktivní řidič, komunikativnost, výhodou je znalost a zkušenost s jakoukoliv metodikou obchodních procesů.

Hlavní pro nás je zájem o práci, dosahování výsledků, chuť se rozvíjet a soulad s naší firemní kulturou. Klíčové jsou pro nás výsledky, na ostatním se domluvíme (práce z domu, flexibilní pracovní doba a jiné).

Máme zájem o akvizičního obchodníka (nové obchodní případy) i o obchodníka starajícího se o svěřené zákazníky. První kontakt je možný POUZE mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost