Maipulační dělnice - kontrola, balení
Crystal BOHEMIA, a.s.
Nymburk, Poděbrady
před 4 dny
source : Hitprace

Hledáte dlouhodobou a stabilní práci?Jste pracovitá, spolehlivá a manuálně zručná? Pak hledáme přesně Vás! Náplň práce : - provádění jednoduchých obslužných a doplňkových prací - obsluha zařízení a manipulace s výrobky- provádění vstupní, mezioperační a výstupní kontroly výrobkůPožadujeme : - zákl.

vzdělání- flexibilita, odpovědnost, samostatnost,- aktivní přístup k práciNabízíme : - zaměstnání na HPP ve významné společnosti s dlouholetou tradicí- balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na důchodové pojištění, příspěvky na masáže, výrazné slevy na produkty společnosti, příspěvky na rekreaci, apod.

možnost kariérního růstu- práce na 1 směnu (6 : 00 - 14 : 00)- místo výkonu práce Poděbrady- nástup ihnedZaujala Vás tato pozice?

Pošlete obratem Váš životopis nebo se dostavte osobně k nám do společnosti každý pracovní den v době od 9,00 - 11,00 hodin na osobní pohovor.

Případně volejte 325 602 216 nebo 739 488 911

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost