SPECIALISTA NÁBORU ZAMĚSTNANCŮ
DSL Ltd.
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czechia
před 3 dny

Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czechia Corporate Center req69432 25 / 10 / 2018

Hledáš práci v interním náboru? Upřednostňuješ dynamiku spojenou s cestováním před pouhým sezením v kanceláři? Baví tě komunikovat s lidmi a vymýšlet, jakým způsobem oslovit ty nejlepší?

CO BUDE NÁPLNÍ TVÉ PRÁCE?* Nábor zaměstnanců na různé typy pozic formou pohovoru nebo AC.* Komunikace s manažery, kteří jsou našimi zadavateli a my jsme jim partnerem a podporou v dosahování jejich cílů.

 • Příprava inzerce, příspěvků na sociální sítě a kampaní na podporu náboru.* Hledání nových cest a možností k získávání kandidátů.
 • Zpracování související administrativy a reporting.OCENÍME, KDYŽ MÁŠ : * Min. SŠ vzdělání (výhodou andragogika či personální řízení).
 • Středně pokročilou znalost anglického jazyka.* Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici.* Zájem aktivně využívat sociální sítě (LinkedIn, Facebook).
 • Pozitivní přístup k práci a chuť cestovat (v rámci pracovišť na Moravě).* Proaktivní přístup nečekáš, až se ti někdo ozve na inzerát, ale víš, kde hledat a jak oslovit kandidáty.
 • DHL TI NABÍDNEME : * Ke mzdě navíc zajímavé zaměstnanecké benefity (např. 5 týdnů dovolené, 3 sick days, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, příspěvek na jazykové vzdělávání 6.

  000,-Kč / rok, příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění, Multisportkartu, Cafeterii, společné firemní akce, teambuildingy).

 • Možnost profesního i osobního růstu s širokou škálou kariérního posunu a budeš-li chtít tak i do zahraničí.* Vzdělávání formou interních i externích školení.
 • Firemní kulturu, která své úspěchy staví na motivovaných zaměstnancích a aktivně se podílí na společenské odpovědnosti.
 • Pokud jsme tě zaujali, pošli nám svůj životopis. Budeme se na tebe těšit.

  Sign up for Alerts by adding your e-mail address, choose a category and / or select a location (start typing for suggestions to select a location).

  Click the Add button to add your one or more alerts before submitting by clicking on Sign Up . You must have at least one alert in the list below in order to subscribe.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost